تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری آذربایجان غربی معرفی شد

   

  در این مراسم با قرائت متن احکام انتصاب صادره از سوی استاندار آذربایجان غربی، آقای سیف الله مطلبی به عنوان مدیرکل دفتر امور شهری استانداری وآقای علی داداش زاده نیز به عنوان مشاور استاندار در حوزه شوارهای اسلامی معرفی گردیدند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، در مراسمی با حضور سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی، سیف الله مطلبی به عنوان مدیر کل جدید دفتر امور شهری استانداری معرفی شد.

  3

  سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در این مراسم گفت:در نظام مقدس اسلامی قبول مسئولیت ها فرصتی گران بهاء وارزشمند برای خدمتگزاری به مردم است که باید با استعانت ازخداوند وبا تدبیرو برنامه ریزی دقیق درجهت توسعه و تعالی نظام جمهوری اسلامی تلاش کرد.

  علی اسلامنور افزود: شهرداری ها و شوراهای اسلامی حوزه ای مهم و بسیار گسترده ای است که مجموعه فعالیت ها و خدمات آن دربهبود معیشت و رفاه عمومی شهروندان منشاء اثر می باشد.

  وی در ادامه با اشاره به اقدامات شاخص انجام گرفته در حوزه مدیریت شهری استان بر نظارت دقیق در رعایت قوانین و مقررات در مجموعه های شهرداریهای استان، تکمیل مطالعات جامع شهری و نظارت بر نحوه اجرای آن، رسیدگی به پروژه های عمرانی و خدماتی در شهرها، ارتقاء کمی و کیفی سیستم مدیریت شهرداریها، آموزش کارکنان و شهرداران، آموزش شوراهای اسلامی و برخورد جدی با تخلفات در حوزه شهرداریها تاکید کرد.

  در ادامه این مراسم با قرائت متن احکام انتصاب صادره از سوی استاندار آذربایجان غربی، آقای سیف الله مطلبی به عنوان مدیرکل دفتر امور شهری استانداری وآقای علی داداش زاده نیز به عنوان مشاور استاندار در حوزه شوارهای اسلامی معرفی گردیدند.

  2


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : استانداری ,شهری ,امور ,اسلامی ,آذربایجان ,حوزه ,امور شهری ,آذربایجان غربی، ,شهری استانداری ,استانداری آذربایجان ,دفتر امور ,اسلامی معرفی گردید ,
  مدیرکل دفتر امور شهری استانداری آذربایجان غربی معرفی شد

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر