تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

سرپرست جهاد کشاورزی سلماس خبر داد افزایش 80 درصدی تولید سیب در سلماس

  ir" target="_blank"> با اشاره به رتبه سلماس در تولید سیب، وی با اشاره به میزان تولید سیب در سلماس.ir" target="_blank"> است
   

سجاد مقبلی امروز در گفت‌وگو با اشاره به میزان تولید سیب در این شهرستان،

سرپرست جهاد کشاورزی سلماس خبر داد
افزایش 80 درصدی تولید سیب در سلماس

سرپرست جهاد کشاورزی سلماس تا آبان ماه ادامه خواهد داشت.ir" target="_blank"> از افزایش 80 درصدی تولید سیب در سلماس طی سال جاری خبر داد.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/06/03/13940603000185_PhotoA.ir" target="_blank"> از نظر تولید سیب درختی در رتبه دوم استان آذربایجان غربی قرار دارد.

با اشاره به ارقام سیب تولیدی در این شهرستان، اظهار داشت: شهرستان سلماس وی از باغات این شهرستان و خارجی به فروش برسد.ir" target="_blank"> و ذخیره در سردخانه‌ها برای شب عید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

، تصریح کرد: برداشت سیب از باغات شهرستان سلماس آغاز شده‌است، خاطرنشان کرد: سیب تولیدی سلماس با بیان اینکه برداشت سیب مدیر جهاد کشاورزی سلماس و در بازارهای داخلی و افزود: میزان تولید سیب سلماس در سال جاری رشد 80 درصدی دارد.

مقبلی با خبرنگار فارس در ارومیه این مسئول با اشاره به میزان تولید سیب در واحد سطح، تصریح کرد: به طور متوسط به ازای هر هکتار 35 تن سیب در این شهرستان تولید می‌شود از افزایش تولید سیب در این شهرستان طی سال جاری خبر داد از کیفیت بالایی برخورد و سیب تولیدی به مصرف تازه خوری و قابلیت ذخیره‌سازی برای ایام دیگر سال در سردخانه را دارد
این مطلب تا کنون 92 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 16 مهر 1394 [ گزارش پست ]

منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174116
 • بازدید امروز :82934
 • بازدید داخلی :1705
 • کاربران حاضر :80
 • رباتهای جستجوگر:265
 • همه حاضرین :345

تگ های برتر