جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

سرپرست جهاد کشاورزی سلماس خبر داد افزایش 80 درصدی تولید سیب در سلماس

  سرپرست جهاد کشاورزی سلماس خبر داد
  افزایش 80 درصدی تولید سیب در سلماس

  سرپرست جهاد کشاورزی سلماس از افزایش 80 درصدی تولید سیب در سلماس طی سال جاری خبر داد.

  خبرگزاری فارس: افزایش 80 درصدی تولید سیب در سلماس
   

  سجاد مقبلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با اشاره به رتبه سلماس در تولید سیب، اظهار داشت: شهرستان سلماس از نظر تولید سیب درختی در رتبه دوم استان آذربایجان غربی قرار دارد.

  وی با بیان اینکه برداشت سیب از باغات شهرستان سلماس آغاز شده‌است، تصریح کرد: برداشت سیب از باغات این شهرستان تا آبان ماه ادامه خواهد داشت.

  مدیر جهاد کشاورزی سلماس با اشاره به ارقام سیب تولیدی در این شهرستان، خاطرنشان کرد: سیب تولیدی سلماس از کیفیت بالایی برخورد است و قابلیت ذخیره‌سازی برای ایام دیگر سال در سردخانه را دارد.

  این مسئول با اشاره به میزان تولید سیب در این شهرستان، از افزایش تولید سیب در این شهرستان طی سال جاری خبر داد و افزود: میزان تولید سیب سلماس در سال جاری رشد 80 درصدی دارد.

  مقبلی با اشاره به میزان تولید سیب در سلماس، اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود امسال 230 هزار تن انواع سیب در شهرستان سلماس تولید و در بازارهای داخلی و خارجی به فروش برسد.

  وی با اشاره به میزان تولید سیب در واحد سطح، تصریح کرد: به طور متوسط به ازای هر هکتار 35 تن سیب در این شهرستان تولید می‌شود و سیب تولیدی به مصرف تازه خوری و ذخیره در سردخانه‌ها برای شب عید مورد استفاده قرار می‌گیرد.


  این مطلب تا کنون 56 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 16 مهر 1394
  منبع
  برچسب ها : سلماس ,تولید ,شهرستان ,اشاره ,میزان ,درصدی ,میزان تولید ,کشاورزی سلماس ,جهاد کشاورزی ,شهرستان سلماس ,درصدی تولید ,جهاد کشاورزی سلماس ,
  سرپرست جهاد کشاورزی سلماس خبر داد افزایش 80 درصدی تولید سیب در سلماس

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر